- SONY



Получи предимство в играта с безжичния контролер DualSense Edge™
Получи предимство в играта, като създадеш свои персонализирани настойки, които да отиват на начина ти на игра. Създаден с мисъл за висока производителност и персонализация, този нов PS5 контролер те кани да създадеш свое собствено уникално игрово изживяване, за да можеш да играеш по свой начин.
Ултра персонализирани бутони
Сменяеми капачки на стика, препрограмируеми команди и персонализирани настройки правят твоят безжичен контролер DualSense Edge™ уникално твой. Фино настрой прицела си, като конфигурираш чувствителността и мъртвите зони на стика, зададеш свободния ход за своите спусъци за бързо въвеждане и превключване между управляващите профили, за да си готов за следващата игра.
Картографируеми задни бутони
Сменяеми задни бутони, които могат да бъдат конфигурирани за всеки друг бутон, за да имаш променящите играта команди и важни настойки на върха на пръстите си. Осен това, с два различни стила бутони, от които да избираш, можеш да избереш начина на въвеждане, който е перфектен за твоя начин на игра.
Сменяеми стик модули и капачки на стика
Прицелвай се и се движи с прецизност като смениш стик модулите* с нови, за да играеш винаги с оборудване, което е в отлична форма. Освен това, трите типа сменяеми капачки за стика помагат да ти е удобно в играта, без да се жертва сцеплението и стабилността.
Получи предимство в играта с безжичния контролер DualSense Edge™
Получи предимство в играта, като създадеш свои персонализирани настойки, които да отиват на начина ти на игра. Създаден с мисъл за висока производителност и персонализация, този нов PS5 контролер те кани да създадеш свое собствено уникално игрово изживяване, за да можеш да играеш по свой начин.
Ултра персонализирани бутони
Сменяеми капачки на стика, препрограмируеми команди и персонализирани настройки правят твоят безжичен контролер DualSense Edge™ уникално твой. Фино настрой прицела си, като конфигурираш чувствителността и мъртвите зони на стика, зададеш свободния ход за своите спусъци за бързо въвеждане и превключване между управляващите профили, за да си готов за следващата игра.
Картографируеми задни бутони
Сменяеми задни бутони, които могат да бъдат конфигурирани за всеки друг бутон, за да имаш променящите играта команди и важни настойки на върха на пръстите си. Осен това, с два различни стила бутони, от които да избираш, можеш да избереш начина на въвеждане, който е перфектен за твоя начин на игра.
Сменяеми стик модули и капачки на стика
Прицелвай се и се движи с прецизност като смениш стик модулите* с нови, за да играеш винаги с оборудване, което е в отлична форма. Освен това, трите типа сменяеми капачки за стика помагат да ти е удобно в играта, без да се жертва сцеплението и стабилността.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят. | Черен |
| Цвят. | Бял |
| Тип продукт. | Gamepad |
| Технология. | Wireless |
| Съвместимост. | PlayStation 5 |
| Интерфейс | 1 x USB |
| Вибрации | Да |
| Обхват на действие (м) | 10 |
| Тегло | 0.60кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PlayStation 5, PlayStation 4, PC |
| Връзка | Bluetooth, Безжична (2.4GHz) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Hall Effect стикове | Не |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията (h) | 6 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли (count) | 2 |
| Тегло | 0.60кг |
Безжичен геймпад Sony DualSense Edge за PS5 - Midnight Black
Издигнете играта си с официалния контролер Sony DualSense Edge, създаден за състезателно гейминг. С персонализирани контроли, сменяеми стик модули и елегантен цвят Midnight Black, той осигурява прецизност и производителност за PlayStation 5.
Ключови Предимства
- Персонализирани контроли — Презадайте бутони, регулирайте чувствителността на стиковете и запазете до 30 персонални профила.
- Сменяеми стик модули — Лесно сменете износените стикове, за да удължите живота на контролера.
- Вградени хаптични вибрации и адаптивни спусъци — Потапящи тактилни усещания и динамично съпротивление на спусъците.
- Премиум изработка — Цвят Midnight Black с текстурирани дръжки за подобрен комфорт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PlayStation 5, PC |
| Връзка | Безжична (Bluetooth), Кабелна (USB-C) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията | 6 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли | 2 |
Какво има в кутията
- Безжичен контролер DualSense Edge
- USB-C оплетен кабел
- 2 x капачки за стикове (стандартна, висока купола, ниска купола)
- 2 x задни бутона (полукупола, лост)
- Калъф за носене
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












